Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-08-2010, 12:32 AM   #13 (permalink)
ışığım
Teğmen

Tesekkür: 2
1 Mesajina 12 kez İyi ki varsın denildi
ışığım is an unknown quantity at this point
Wink Cevap: Aşk Bana Gelsin

EVET 14 Ağustos 37.DOĞUM GÜNÜM VE ARTIK AŞKIN BANA GELMESİNİ.YENİ YAŞIMA SEVECEĞİMVE SEVİLECEĞİM BİR RUH EŞİMLE ÖMÜR BOYU SAĞLIKLA SAADETLE VE SERVETLE DOLU BİR YAŞAMI YAŞAMAYA NİYET EDEREK BAŞLAMAK İSTİYORUMMMMM!!!!!!!!!!!! Aşk Meditasyonu

Meditasyona başlamadan önce nefes egzersizleri ile gevşiyoruz..

Kırmızı bir mum yakabiliriz..
Buhurdanlığımızda gül yağı olsun..
Doğal taşlar ile ilgilenenler programladıkları pembe kuvarslarını yanlarına alabilirler..
Gül ya da çam tütsüsü yakabilirsiniz..

Beyaz bir ışık çemberi içerisinde olduğumuzu düşünelim..
Koruyucu ve rehber meleklerimizi yanımıza davet edebiliriz..
Gassho pozisyonunu alın. ( ellerinizi avuçlarınız birbirine yapışık, parmaklar yukarı bakacak şekilde göğsünüze yaklaştırın.)

Gassho pozisyonunu al ve düşünceleri sakinleştir. Yavaş yavaş nefes al, fakat doğal olmalı.
Burundan nefes al ve ver.. Nefesi içine alıyorken, ışığın vücudunun her bir parçasına ve her hücresine ulaştığını daha sonra vücuttan dışarı çıktığını hayal et. Nefesini dışarı verirken bütün gerginliklerin ve negatif olanların çözüldüğünü ve vücudunuzu terk ettiğini düşünün.

Bu gün benim için harika bir gün.. tüm güzellikleri sevgiyle yaşamıma kabul ediyorum..

Kendi ruhumu aşkın gücüne açıyorum ve bu gücü kabul ediyorum

Bu yüce evrenin yüce yaratıcısı bana yaşam denen armağanı verdiğin için şükürler olsun.. teşekkür ederim..

Bedenimi .. zihnimi deneyimlememe izin verdiğin için teşekkür ederim..

Yüreğimde her geçen an artan huzur .. her geçen an artan kendime ve yaşama güvenim için teşekkür ederim..

Yolum daima sevginin ışığı ile aydınlandığı için teşekkür ederim..

Ben iyi ve sevgi dolu bir insanım. İyi ve sevgi dolu insanları yaşamıma kolaylıkla çekiyorum. Herkesi seviyorum ve herkes de beni seviyor.

Sözlerimle .. düşüncelerimle yaşamımı yaratma ve yönetme gücü verdiğin için teşekkür ederim..

Bu güçle bir olduğumda tüm evrenin sınırsız gücünü ve güzelliğini yaşamıma
şekil vermek için kullandırdığın için teşekkür ederim.. şükürler olsun..

bu gün ben kendi yaşamımda yeni bir başlangıç yapıyorum..

bu başlangıcımda beni mutluluktan huzurdan sağlıktan bolluk ve bereketten alıkoyan tüm eski inançlarımı eski anlaşmalarımı sevgiyle bozuyorum..

ben şimdi mutluluğu huzuru sevgiyi aşkı sağlığı bolluğu
ve bereketi ve sevgiyi seçiyorum..

aile olmayı .. sevmeyi ve sevilmeyi seçiyorum..

Bana sunulan sevgiyi huzur ile kabul ediyorum...
Bu niyetlerim tüm hücrelerime, bilinçaltı hafızama yeni bir program olarak kolaylıkla kayıt oluyor.

Karşılıksız ve beklentisiz olarak sevgimi ifade ediyorum..

Tüm ilişkilerimde iletişimimde sevgiyi saygıyı ve huzuru seçiyorum..

Ben sevmeyi ve sevilmeyi hak ediyorum.

Bu yaşamda herkes gibi ben de sadece kendime ait
yolculuğumu yapıyorum..

Bu yolculuğumda ailemden ve çevremden şimdiye kadar
Bilerek ya da bilmeyerek edindiğim tüm engelleyici
İnançlarımı sevgiyle huzurla değiştiriyorum..

Farkında olduğum ya da olmadığım ancak şu anda mutlu
huzurlu sağlıklı bir yaşam sürmeme engel olan ..

Mutlu bir ilişki kurmama engel olan tüm inançlarımdan ve düşünce kalıplarımdan arınmaya niyet ediyorum..

Beni mutlu edecek ve onu mutlu edeceğim kişiyi yaşamıma sevgiyle davet ediyorum ve gelişini kabul ediyorum..

Geçmiş ikili ilişki deneyimlerimde yaşadıklarım için kendimi ve sevgililerimi affediyorum.. onları kendi yaşam yollarında mutlu huzurlu olmaları için sevgiyle yaşamımdan uğurluyorum..

Beni mutlu edecek ve onu mutlu edeceğim yeni ilişkimi sevgiyle kabul ediyorum..

Sağlıklı mutlu huzurlu bir ilişki için tüm engelleyici inançlarımı uğurluyorum tüm eski yeminlerimi bozuyorum hepsini hepsiniii .. ve yeni mutlu huzurlu olanı kabul ediyorum..

Coşkuyla mutlulukla huzurla sevmeyi ve sevilmeyi seçiyorum..
Böylelikle yaşamımda arzuladığım aşkı kendime kolaylıkla çeken bir sevgi mıknatısına dönüşüyorum.

yaşamımın sorumluluğunu alıyorum.. yaşamımı istediğim gibi sekilendirecek güce, yeteneğe ve akla sahip olduğum için mutluyum..
Kendi ruhumu aşkın gücüne açıyorum ve bu gücü kabul ediyorum..
şükürler olsun.. Teşekkür ederim

Daima yaşamınızda AŞK OLması dileklerimle..

Sevgiler…
Shamanic Ozlem Şahin[/quote]
ışığım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla