Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-07-2010, 11:11 PM   #188 (permalink)
inferius
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çakra Açıcı.. // Kendi Yapımım .. //

Alıntı:
elisya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet aslında bunu bugün bende yaşadım. Bugün kuzenimi düşündüm ve aradım. oda bugün beni aklından geçirmiş beni arayacakmış.. acaba bu çakra açma meditasyonundan mı oluyo.. Ama dün hiç bişi hissetmemiştim yani karıncalanmalar dışında..
Yarım saat önce gene dinledim. bu sefer gene karıncalanmalar oldu ama sanki bittikten sonra kollarımda ve başımda bir ağırlık oldu daha geç düzeldim..
okuduklarımdan mı etkilendim yoksa çakra açmamdan mı anlayamadım.. Her gün yapmayın diyolar.. Ama ben daha hiç bir çakramı açmadım ki

çok sevindim eğer bunlar bu telkinle alakalıysa harika bir durum..
aslına bakarsan diğer trlüde harika
birde sana nilgün ün meditasyonunu tavsiye ederm ondada imgelemeyle daha rahat anladım
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla