Konu: Depresyon ..
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-07-2010, 12:44 AM   #2 (permalink)
RenaC
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice
Standart Cevap: Depresyon ..

Selam Öncelikle Nickin güzel iyiki mutsuz kız koymamışsın yoksa baştan kaybetmişsin derdim.

Şimdi gelelim Depresyon haline.Depresyon dediğimiz şey olumsuzluklara adapte olmaktır.Yani olumlularla bağımızı kesmek demektir.Öncelikle bunun farkına var.Kendine ben olumsuz düşündüğüm için böyle demekki olumlu düşünsem ne olur diye sor.Ve uygula Olumlu düşünmek her zaman insana pozirtif bir enerji yükler sadece sana değil diğer insanlarada.Ailenle kötü olman herkesin seni terkettiğini düşünmen depresyonuna bağlı oysa ki olumlu düşünebilsen bütün bunlardan kurtulursun.Hatta canın sıkkın olsa bile ailem şunun için böyle yaptı şunun için böyle oldu terk edilmedim öyle icap ediyodu gibisinden cümleler kurabilirdin.Ama sana öncesinde şunları söylüyim.Bak çok iyi dinle bunu

Sen kendini sevmezsen kimse seni istediğin kadar sevmez

Sen önce kendine değer vermezsen kimseden istediğin değeri göremezsin
Sen kendine saygı duymazsan karşındaki sana asla saymaz
Sen kedinle barışık olmazsan Herkes seninle küs olur

Yani bu sana böyle gözükür ve işin temeli kendindedir.Ya dert ettiğim şeye bak diyip bi gün süslenip püslenip çık dışarı bi hava al bi yerde iyi bir arkadaşınla çay iç ve ya dışarı çıkamıyosan eve çağır muhabbet et bi çay yapın dedikodu adettendir dedikodu yapın.

Annenle otur muhabbet et.Sofranın ortasında yarında şöyle bişey yapalımmı de aileni al film izleyelim de.Ne biliyim mutlu olmak için binlerce sebebin var onu anlatmak istiyorum.

Herşey sende biter.Sen bitanesindir senin ve herkesin gözünde sen sadece sen ol ve olumlu ol.Ve bi an öncede telkinlere başla mutlu kız.

Sen mutlu bi kızsın dahada mutlu olacaksın.

Sağlıcakla kal ve Kendini Sev Tamammı
RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla