Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-07-2010, 01:16 AM   #17 (permalink)
inferius
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

Hemen durumu anlatayım sizlere kafamdaki soru işaretleri çoğalmaya başladı korkuyorum açıkçası sanki hiç geçmiycekmiş gibi…daha önce hiç hissetmediğim şeyleri hissetmemin sebebi bunlardır…

Şuan bir kitap okuyorum ECKHART TOLLE –ŞİMDİNİN GÜCÜ
Farkındalık çalışıyorum

Meditasyon yapmaya uğraşıyorum günlerdir (daha doğrusu çok şükür yapıyorum ama düşünceleri izlemek bnm için oldukça zor bn çok hayalperest bir insanım hemen o anda boş kalan yerden bir hayal-i görüntü fırlayıveriyor önüme ) odaklanamıyorum…

Psi-wheel i oluştrmak için hergn en az yarım saatimi veriyorum(çevirebiliyorum ama hız çok düşük seviyede henüz)

Şuan hayatım mükemmel denecek seviyede bunda etkiniz öylesine büyük ki anlatamam

Allahım resmen bakış açım değişti …bir söz söylemeden bir yorumda bulunmadan önce düşünüyorum ve en doğru en mantıklı olanı seçip söylüyorum
Bir hata göryorsam hayatımda onun için kendimi sorumlu tutuyor ve duygularımı kontrol edebiliyorum çok şükür ve o şartlar ortadan kalkıveriyor…

YANLIZZ…

Şaşılacak şeydir ki 1 haftadır kendimi mutsz hsediyorum tam olarak mutsuzluk ta denmez sınırsız bir boşluk sadece ….
Sürekli davranışlarımı izliyorum düşüncelerimi takip etmeye çalışıyorum(ki gerçekten çok zor bnm için ..)

İnsanları izliyorum..yorum yapmamaya gayret ediyorum(buda çok yorucu bunca yıl tepkisizliği hiç denememiştim…alışkanlıklardan vazgeçmek aynı derinin etten ayrılması gibiymiş..)

İşte takıldığm nokta şudur
Bu süreçte mutlu olmam gerekmiyormuydu?
Gerek meditasyndan gerek farkındalığımdan ötürü huzur duymalı değimliydim?

Egomun direnci olabilir bu çok mantıklı çnkü bnim açığımı en iyi o biliyor bn egom olsam bnde buradan saldırırdım ahhhh çok fena

beni bnden daha iyi tanıyan ..ciğerimi bilen bir düşmanla savaşıyorum ….
Korkuyorum çnkü sanırım uzun sürdü yani artık devam etmesn dayanamıyorum..yani bu fiziksel bir rahatsızlık değil ruhen sıkıştırıyorlar ve bnden başka kimse farkında değil düşüncelrm duman etti bni

Şuan ne eski halime dönebiliyorum ne ilerleyebiliyorum derenin üzerinde kalakaldım..gn geçtkçe direncim kırılıyor baksanıza nasıl cümlelerle doldurmuşum sayfayı
Halbuki böyle olmazdı bnde
Şimdi öldm diyorum 3 güne el fatiha dersem şaşırmayın…
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla