Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-07-2010, 02:42 PM   #16 (permalink)
karavan
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice
Standart Cevap: 7tepe'nin Günlüğü

Alıntı:
7tepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Olurmu arkadaşlar bende çok yazmak istedim ama bir proje hazırlığındayım şuan ondan geciktim,çekim yasası gibisi varmı yaa,aslında bunu sonra aktarmak istiyodum çünkü henüz sonucu belli değil tabi olacağına sonuna kadar inanıyorum.

Şimdi ben fakültede birinci sınıftayım ve dedim ya çekim yasası beni baştan yarattı diye işte aynen öyle yukarıda anlattıklarıma eklemeler yapıcam arkadaşlar şimdi Aydın Doğanın genç iletişimciler adlı bi yarışma için proje hazırlıyorum,bu yarışmaya katılmam eminim ki çekim yasasını doğru kullanmamla başladı.Dedim ya hazırlıkta derslerim inanılmaz kötüydü,okuldan atılma tehlikem bile vardı,fakülteye geçtim herşey değişti,reklam bölümü okuduğum için ödev olarak reklam kampanyası hazırladık tabi ben buradada çok pozitif çok olumlu düşünüyordum,relaxtım,hiç dert etmiyodum,hiç bir şeyden tedirgin olmuyordum kendimi başarıya odaklamıştım,neyse uzun süre bu projeye hazırlandık toplam beş kişiydik ve sınav günü geldi bütün reklam bölümü sunumlarını yaptı,sondan bir önceki sıra bizdeydi,ve çıktık sunum yapmaya öyle bir sunum yaptıkki hocamız bizi alkışladı,ardından bütün salon bizi alkışladı ve tebrik etti diğer sunum yapanları bizim hoca okadar çok eleştiriyorduki bizi tebrik ettiğinde çok başarılı bir sunum olduğunu söylediğinde herkes şok oldu,Bu projede diğer arkadaşlarımın çekim yasasıyla ilgisi yoktu fakat ben bu çekim yasasını iyi bildiğim için onları çok motive etmiştim,kesin en iyi biz olucaz hoca bizi alkışlıcak,bu projeden 100 alıcaz vs. ve onlarda buna çok inandılar tabi,ve aynende öyle oldu hoca bizi alkışladı,tebrik etti ve 100 aldık.Ardından,bizim proje en iyisi olduğu için hoca bizi aradı ve bizi yarışmaya sokacağını söyledi,tabi yarışma için projenin biraz daha geliştirilmesi gerekli bende şuan onun için uğraşıyorum ve yarın sabah saatinde gidip basım işlemlerini yaptıktan sonra projeyi yarışmaya göndericez,yarın saat ikiye kadar verilmesi gerekli,Eğer bu Aydın Doğan Genç İletişimciler yarışmasını kazanırsak heremize bir ödül,heykel ve plaket vericekler,tabi bunları daha birinci sınıfta almanın gururu yanısıra CVmizdede çok etkili rol oynucaklar,okul bitiminde istediğimiz bir işte çok rahat iş bulma imkanına kavuşucaz.

Hadi hayırlısı Bu yarışmayı kazanacağımızı biliyorum, Nede olma çekim yasası arkamda
Sevgili 7tepe,

Öncelikle seni burda görmek güzeldi.
İkinci olarak başarını ben de kutluyorum.
Üçüncü olarak da Genç iletişimciler yarışmasında sana ve ekibine başarılar diliyorum.
Ben de E.Ü.Gazetecilik ve halkla ilişkilerden mezunum.Gelgelelim mesleğimi hiç yapmadım.Sadece kız istemeye giderken diplomamı boynuma astım.Orda faydası oldu birde askerliği yedek subay olarak yaptım.Hepsi bu.
Sana eğitimini gördüğün alanda yapacağın işler konusunda başarılı olmanı diliyorum.
Kendinize iyi bakın.
Başarılı olacağınıza bende yürekten inanıyorum.Hepiniz pırıl pırıl gençlersiniz.Elbette başaracaksınız.Yarınlar sizin.

Teşekkür ederim.
İyiki varsın.
İyiki yanımdasın
karavan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla