Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-07-2010, 08:13 PM   #94 (permalink)
commonbabyss
Teğmen

Tesekkür: 13
95 Mesajinıza toplam 384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
commonbabyss is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

ben 1 sene boyunca bu telkinleri dinledim,ilk başlarda biraz etkisini gördüm fakat sonra yavaş yavaş azalmaya başladı ve gün içi depresyonlarım artmaya başladı ve sigara veya alkol bağımlısı gibi telkin bağımlısı oldum ve sonunda kurtuldum bu illetten çok şükür,telkinin boş iş olduğunu anladım ve her şey sizin kendi içinizde bitiyor,telkinlerle falan mucize beklemeyin yıkılırsınız,ayrıcada bağımlı olur çıkarsınız,size tavsiyem depresyon veya stresli insanlar için düzenli olarak spor yapmanız ve düzenli bir işiniz olmalı bu ikisi oldu mu zamanla özgüveniniz artmaya başlıycak ve telkinlere veya başka bişeye ihtiyacınız kalmıyacaktır,ayrıcada beslenmenize de dikkat edin balık,yumurta gibi protein ve omega 3 içeren yiyecekler yiyin ve uykunuza dikkat edin,bunlar oldu mu zaten hiç bişeye gerek kalmıycaktır ve en önemlisi kendinizi olduğunuz gibi kabul edin,başkası olmaya çalışmayın ancak böyle bir şekilde mutlu olabilirsiniz....
commonbabyss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla