Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-07-2010, 01:26 PM   #12 (permalink)
inferius
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point
Lightbulb Cevap: inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

hedeflerimi günlüğümden hemen önce fgceker sayesinde yazmıştım
hedeflerimi burayada eklememi önerdi onu kırarmıyım heç...

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...hedefleri.html

-Hedefinizi Belirtiniz

fazla değil yeteli çalışmak
farkındalığımı arttırmak
çekim yasasını tam manasıyla özmsemek ve hayatıma oturtmak
telepati özelliğimi egoma yenilmeden geliştirmek
kendimi geliştirmek için okumak -okumak-okumak

-Bu hedefe ulaşmanızı engelleyen nedir
hiçbir engel yok sadece üşeniyorum
birde egomla savaşıyorum(bni caydırmk için sürekli çalışıyor)şuana kadar Başarıyorduda..malesef

-Hedefe ulaşmanızı engelleyen ve eyleme geçmenizi engelleyen şeyi yok etmek için anti tez üretebilir misiniz.

ne zaman içimdeki ego bana seslense bunu farkedicem ve onun istemediği şeyi (bn istemesmde koşa koşa yapıcam) ilk başlarda zor gelr tahmin ediyrm ama ego zmanla havlu atıcaktır ümidndeyim

-Hedefe en yakın ve en uzak tarih olarak ne kadar zamanda ulaşırsınız iki tarih belirleyin.

bugünden 10.06.2010-biray sonrası yani(10.07.2010)önemli bir kısmına adım atmış olmalıyım..inş.

-Bu hedefe ulaşınca sizin hayatınızda neler değişecek
bakış açım değiişecek ve doğal olarak hayatımdaki algılarda ...
böylelikle kendi değişimmle bütün hayatımı değiştrmeyi hedefliyorum =)

-Hedefe ulaştığınızda çevrenizde ki insanlar yada ailenizi etkileyecek mi onların hayatında neler değişecek.

hayatından zavk alan ve parlıyan (tozlarından arınmış)
ve daha mantıklı bir insanoğlu görücekler...

-Hedefe ulaşamassanız vazgeçerseniz ne olur

bu ataletle hayatı çile haline gitrmeye devam ederim ...
şöyleki pencereden baktığımda önceden yanlızda ağaçları ve güneşin mükemmel süzülmesini görebilirdim..ancak hedeflerimi tammlarsan kuş cıvıltılarının coşkusunu çevreden bana gülümseyen komşularıda algılayabilirim..
işte bu örneğe bnzetrsem hayatımı bn bir andan daha fazla haz almak istiyorum
istiyorum ki anı bütün duyu organlarımla yaşayayım ve bana verilen zamanı kıymetlendireyim..
hedefler bunun için olmalı..oluyor

-Hedefe ulaşmak için vazgçmez ve tüm adımları atarsanız yine de gerçekleşmeme ihtimali var mi bu olursa en kötü ne olur?

hedeflermn gerçekleşmeme ihtimali çok şükür ki yok

-Hedefe ulaşırken kimlerden yardım alabilirsiniz?

siz saygıdeğer forum üyeleri
kitaplarım
ve değerli dostlarım

-Hedefinize ulaştığınızda kendinizi nasıl ödüllendireceksiniz kutlama yapacak mısınız ?

off nee diosunnn alasını alasaasıınıı
gerçi bu hedeflern sonu gelmez sonuçta gelişim üzerine ama değişimden ne zmn dahasına sahip olduğumu hissedersem btn arkadşlarımı çağırıp yemek ısmarlamk and olsun dielim ...(böyle bir fikr yoktu aklımda ama olsun artık )çok hoş

-Hedefe ulaşmak için gereken küçük adımları yazınız .
planladığım kitaplar alınmalı

sık kullanılanalrdaki siteler okunmalı(çok fazla ama yılmamalıyım)
arkadaşlarımla konu üzernde tartşsam hiç fena olmıycak

-Hedefe ulaşmak için gerekli adımlardan şu an hemen yapabileceğiniz bir tanesi varsa hemen şimdi yazınız ve o ilk adımı atınız.

şuan yapıyorum =)) sayfayı kapatıp yeni bir tanesine göz gezdrsem hiç fena olmaz

arkadaşlar eksiklermi giderdiğinz desteğe ihtiyacım olduğumda herzamn arkamda olduğunz ..ve sonsuz sevginizle bni beslediğinz için
hepinize teşkkür ederm
şimdilik maddesel hedeflerm yok bnm için en büyük değişimi bunlar sağlıycak
varlığınz beni mutlu ediyor
iyiki varsınz iyiki varız
hep beraber hedeflermizi icraata dökme arzusuyla
saygılar
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla