Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-07-2010, 04:17 AM   #13 (permalink)
scream4586
Teğmen

Tesekkür: 1
3 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
scream4586 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Swish Tekniği

bende aynı şekilde sınırsız güç kitabını okuyorum bunla karşılaştım 6.bölümü tekrar tekrar okumama rağmen tam olarak anlayamadım asıl önemli olan bölümde bu olsa gerek fakat anlamadım
benim hayalimi anlatayım geçmişteki diyo acı bi anınızı hatırlayın o anı yaşıyormuş gibi herşeyiyle benim anneannem öldü o günü hatırladım ağlayan insanlar kuran ookunuyo sesler net yüksek sesle görünttü parlak acı hissediyorum ve olmasını istediğim bir durumla değiştiriyorum o günü matlaştırıyorum sesler kısılıyo yumuşuyo görüntü bulanıklaşıyo ve olmasını istediğim durumla yer değiştiriyorum orayı tam bir bayram yerine çevirdim artık herkez aneannemin elini öpmek için ziyarete gelmiş herkez mutlu gözüküyor ses tonlarından anlayabiliyorum görüntü gülen suratlarla dolu şımaran çocuklar var yani tam anlamıyla o gün bu kadar güzel olabilirdi herkez mutlu bende hayalimde mutluyum sanki ilkini gerçekte yaşadığımız olayı unutmuş gibi sevinçliyim hayalimde tamam buraya kadar herşey normal !!!! gözümü açtım durum hiç değişmedi yine anneannem hayatta değil yine üzücü bir durum kurduğum sadece güzel bir hayaldi değişmesini istediğim durum değişmedi !!! örneğimi değiştireyim çok kötü geçen bir sınav günüm oldu topografya çalışmadım kötüydü herkezin harıl harıl sorular üzerinde yoğunlaştığını ve kendi kendime herkez nasıl yapıyo ben birşey bilmiyorum acaba çıksammı sınavdan diye söyleniyorum görüntüyü parlattım o anı yaşıyorum sesleri hocann sesini artırdım kağıda boş boş bakıyorum üzücü bir durum ve final sınavı geçemezsem seneye kalacak üzücü kötü bir durum omuzlarım düştü yüzüm gerildi kendimi aciz hissediyorum ve olması gereken olmasını istediğim bir durumla değiştiriyorum önceki görüntüyü küçülttüm sesleri kıstım görüntü bulanık ve istediğim görüntü parlaklaşmaya başladı sınav başladı demesiyle soruları adımı yazarmışcasına yapıyorum çok iyi hazırlanmışım sınava ve çok iyi geçiyor herşeyi hayal edebiliyorum hocanın yanıma gelip evet çalışınca oluyomuş demy dediğini bile duyar gibiyim :) herşey güzel sesler görüntü!! dolu bir sınav kağıdı ve işte başardıım diye bağırdım kendi kendime ve güzel hayalimi bitiridim evet!!!! eee bana kazandırdığı ne oldu bunu anlamadım hayal kurdum ve güzzel bir hayaldi artık bidahaki sınavda iyimi alacam yani
scream4586 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla