Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-08-2008, 10:47 AM   #15 (permalink)
AZARRATH
Teğmen

AZARRATH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 15
81 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AZARRATH will become famous soon enoughAZARRATH will become famous soon enough
Standart Ynt: Brain Wawe Classic Music (Beyin Dalgalarıyla Klasik Müzik 4Cd-alpha-beta-te

Alıntı:
deeper_hypnosis Nickli Üyeden Alıntı
EVET AMA KONUDAN BİRAZ UZAKLAŞMIŞIZ SANKİ..

herkes yardım istiyor ama kimse konu hakkında ekstra bir bilgi vermiyor. bu müzikleri rastgele mi dinliycez yoksa belli bi zamanı, sırası falan mı var??

ilk msjda bahsedilen ön lobda arttırma falan denilen olayları nasıl gerçekleştireceğiz? dusun

LÜTFEN BU SORULARA TATMİNKAR BİR CVP VERİN.
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.. KOLAY GELSİN..
Uzun zamandır dinleyen birisi olarak şöyle söyleyeyim

Hepsini arda arda dinlemeyin,çünkü bunlar her ne kadar klasik müzik olsa da belli dalga boyları frekanslar yayıyor,beyne kendi dalga boyundan farklı dalga oyları gönderdiği için mesela alpha dinlediniz, betaya hemen geçmeyin 1-2 saat ara verin,

Ben alpha ve theta dinledim,hala dinliyorum,klasik müzik çok seviyorum çünkü...Her ikisi de önce meditasyon rahatlama özelliği var.Bunun dışında

Alpha yaratıcılık,pratik düşünceyi geliştiriyor,

Theta ise odaklanma,konsantrasyon, yaratıcılık ve sezgileri geliştiriyor,birde ben theta ile sınavlarıma veya ingilizce çalıştım daha kolay ve kalıcı öğrenme sağlıyor sanki

Beta enerji veriyor,uyuşukluğu gideriyor

Delta ise yatmadan önce dinleyebilirsiniz sakinlik,dinliklik güzel bir uyku için

Ancak ben delta hiç dinlemedim,dinleyin dinleyin çok güzeller hepsi de :)