Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-06-2010, 12:00 PM   #29 (permalink)
cadi_bm
Yüzbaşı

cadi_bm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,795
784 Mesajinıza toplam 4,533 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to behold
Standart Cevap: sevgilim beni aramıyor bunalımdayım, Yok Artık.

Alıntı:
hayallerimigeriver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hayatımın son 10 senesini beni bırakıp giden sevgilimin geri gelmesi ümidiyle (çünkü geleceğini söylüyor hala kendisi yurt dışında) geçirdim ama şarkılarda olduğu gibi gidenler dönmüyo arkadaşlar ben sağlığımı hem bedenen hem ruhen kaybettim hala gelecek diye bekliyorum hayatıma kimseyi sokmuyorum. bu siteye gireli henüz bir hafta oldu yazılarınızı ve telkinleri dinliyorum. Bende bu saplantı haline gelmiş aşkımdan vazgeçip hayata dönebilirmiyim sizce. Doktorlar çare olmadı ilaçlar olmadı şimdi bunu deneyeceğim. Ben ne beynime nede kalbime söz geçiremedim.
Neden olmasın? Telkinler iyi bir başlangıç. Hemen mucize beklemeyin ama sabırlı olun. Bu güzell bir adım ;))) Sevgiler Hoşgeldiniz :)))
cadi_bm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla