Konu: Neler oluyor
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-06-2010, 08:56 PM   #4 (permalink)
ismira
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold
Standart Cevap: Neler oluyor

Bu arada belirtmekte yarar görüyorum. Reiki öğretmenimin bana öğrettiği ve benim de deneyimlediğim şu:
1) Reikiyle çalışmaların her seferinde topraklanma ve çakra dengelemesi çok önemli. Çalışmanın başında ve sonunda.
2) Enerjiniz düşükken sembol kullanmamalı. Sembolle çalışılacaksa -ki mental çalışmada kullanılır malum- önce tam terapi ile beden enerjisi güçlendirilecek(topraklama+dengeleme dahil) sonra sembolle çalışmalar yapılacak.
Bu takdirde frekansımızı yüksek enerjilere hazırlamış oluyoruz. Aksi takdirde çalışmalarımız sarsıcı olabiliyor.

Sevgili debientach, senin nasıl çalıştığını bilmiyorum. Mental çalışmaya devam edip etmemek senin kararın.İstersen reiki öğretmeninden destek alabilirsin. Ama naçizane önerim, bu aşamada öncelikle ve hemen kök çakranı güçlendirmen ve çakralarını dengelemen. Kök çakranı güçlendirdikçe bahsettiğin depressif halden hızlıca çıkarsın. Tekrar sevgiler...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla