Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-06-2010, 08:29 PM   #16 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Cevap: seni seviyorum diyememek

Alıntı:
lupita Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
pisimbat bayıldımmm bunu sen mi yazdın, inanılmaz yeteneklisin bence. ne fazla bilginin verdiği terim kargaşasına giriosun ne de anlaşılmazsın, müthiş müthiş çok yalın ve akıcı bir dille anlatmışsın tebrik ederim kesinlikle hep yazmalısın.
inan yazar olan arkadaşlarımda var ama sıkıntılı bu olaylarda hala.bukadar zamandır ilk defa birini merak ettim gerçekten :)
teşekkür ediyorum evet ben yazdım ben yazarım böle araada eserse pisimbat eserekli saatler kısmına .yazım dilim yalın olmasına karşın ben fazla karmaşık bir insanım ay pardon kediyim.şaka bir tarafa arkadaşımben kurgu olarak hiç yazmadım hep yüreğimden ne geçiyorsa onu karalamaya çalıştım.okuyan çoğu arkadaşım beğeniyor yazılarımı sağolsunlar belki ilerde toparlıcam bi kitap yaparım hoş kitap olmaz bunlardan ama parçak purçak minik bidik hikayeler derim paşakızından :))