Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-06-2010, 12:41 AM   #19 (permalink)
bluegirlx
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: arkadaşlar kilo kontrolü yapmak isteyen varmı

Alıntı:
bayanumut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

herkese merhaba.ben birkaç ay içinde 15 kilo verdim.rejim diyet yapmadan.ve yıllardır kilo vermeye çalışıyordum.kilo verme deneyimim çok keyifli ve eğlenceli geçti.burdan reklam olmaması için vermiyorum.özelden ulaşırsanız nasılolduğunu paylaşabilirim.
özür dilerim..
lütfen beni afeet..
seni seviyorum..
teşekür ederim.

aslında söylmişsin bile sırrı.....ben şu yazdığın 4 cümle ile vücudumla barıştım ..her birini özümsemek için emek harcadım..vücudumdan özür diledim....lütfen beni affet ihtiyaçalrına kulak asmadığım için dedim ..ve seni seviyorum herhalinle seviyorum dedim...sonrada bana eşlik ettiği için teşekkür ettim..

barışın önce vücudunuzla..hesaplaşın..sonra idaal sindirim sisteminize kavuşmak için yapmanız gerekenleri araştırın..zaten artık barışık olduğunuz vücudunuz size eşlik edecektir yolculuğunuzda..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla