Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-06-2010, 06:44 PM   #10 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Cevap: seni seviyorum diyememek

Alıntı:
suzzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevdiğimizin yokluğunda acı çekiyoruz... varken belkide itiraf edemiyoruz...her an sevdiğimizi hissettirmenin hissetmenin hafifliğini ve o sevgiyi doya doya yaşıyabilmeliyiz...ne kadar dokunaklı...ne kadar hisli bir yazı...özlemişim yazılarını okumayı....seni öpüyorum canım arkadaşım...sevgiler...
sevgili suzzyyyyyteşekkür ediyorum kardeşim eh bilirsin beni estimi döktürüyorum yahu msn de konuşalım

Alıntı:
SYRINKS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tesekkurler pisimbat yazdıklarınla icimizi ısıttın iyi ki varsın :)
ne kadar guzeldir sevmek ve sevdigini gosterebilmek doya doya yasamak bunu ..
ister gecenin bir yarısı ister sabahın körü olsun içinde sevdiklerine özlem duyuyorsan hiç durma ya atla yanlarına git sıcacık sarıl birde öpücük kondur olmadı telefon et konuş uzun uzun hasret gider zaman gelecekki ne gidebileceğin ne konuşabileceğin yerde olacaklar malesef .
kaybetmeden değerlerini bilmeli sevdiklerimizin