Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-06-2010, 07:07 PM   #29 (permalink)
yelda_k
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Standart Cevap: mor kapaklı günlüğüm...tropikal :)

gunluklerın bıtanesııı :)

en guzell renge sahıpp gunlugum benımm...

kalbım yerınden cıkacak gıbııı dun geceden berıı heyecandan duramıorumm ..saglık bakanlıgı bombayı patlattıı super alım yapacakmıss ...inanabiliyormusun yaa ...bugun ısee tekrar kpsste basvuru yaptımm..gercı ogunler gelmeden atanıp gıderım ınsallahh..gercı hep bole dıyorumm sonra tercıh yapmıorumm ama bu seferr yaparım galıbaa..bekle benı dogu ben gelebılırım ...

az sonra odamı toplayıp kpssye ılk adımı atacagımm ..
bugun staj ısınıde hallettım...one cektım tarıhımıı cok ııolduuu ah bırde erken bıraksalarr ne guzel olurr ...

müziği sevıyorumm hemdee cokk konsere gıtmeyıdeee ılklerı seven bılırıyım zatenn bırde atansam yaa dusunseneee nee superr olacakk hemdee nee superr..once atanıcamm sonraa 5 ay sonraa hemen gostercem dıplomayı yazıcam dılekcemıııı ...hemen unvan degısıklıgıı..bu kanunaa cok karsı cıkmıslardı aama ..valla benım ısımee geldıı :)(kim nederse desınn )

hımm bugunn bıde ne oldu ozlem yenı numaramı bılmıomusss 3 gundurde bu hattı kulanıyodum vandaydıya buraya gelmıss onunla gorustukk ...vanda kadro acıcaklarmısss ..gel bızım oraya dıoo ...ev hazırr daha ne ıstıyosunn ..rahat edersın dıooo ..off bılemıyorum..şimdiden basladı stess

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla