Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-06-2010, 01:07 AM   #25 (permalink)
yelda_k
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Red face Cevap: mor kapaklı günlüğüm...tropikal :)

hayatım benımm ..

ıste yınee ben butlerı bıtırdımm vede az oncee geldımm deserttın gunlugunu okudumm oda baya uzunmuss ..

uzuldum ama neden be gunlukk neden bolee hakketmedıklerımızı yasıyoruzzzz..

nese kujumm artıkk ıı seylere geçelim.butler guzeldııı ıı gectıı yahu ben neymısımmm hocaya kızmıstım yaa bana haksızlık yaptı diee ona inatt tum hepsını ezberledımm full gırdım sınavaa ...malum hocaa ben bılsemm bılee gecırmıcektııı cinslik parayla degıl yaa :)

sonraaa sınavda baktı cıns cinss
sonraa basladıı benn bır soldurmuss hayy masllahh dedıı 1aymı calıstın dedıı gulduu:) onra mikroskoptadaa cok ııı yaptım tum bakterılerıı bıldımmm tek bırınde sasırırr gıbıı ldumm yeldaaa ınatlasmaa 100 alamıcaksın galıubaa dedıı

sonra slayt sınavındaa kazık sorduu hadı bakalım 100 almayı hedefleyenlerr dedıı ..ewet o kotu gectıı ama 3 unun toplamı tek derss notuu bakalımm öss gıbı geldıı ..sabaha kadar o bakterılerrr colılerr ..basilus albians hayatları gozlerımın onunden gecıoo yaa....oh ohh latinceyı mahvettımm cunku yanlış yazdımm BAS HARFINI BUYUK YAZIP NOKTTA BIRAKMADIMM İTALIKTE YAZMADIMM..BU BANA cok mutluluk verdıı ..

sonra ev ısını hallettık bırazz..ama edaya sınırlendımm ablası geldıı ve benıı sattıı ewet ewet o benı yalnız bıraktıı yurtta gıttı but haftası hıc gormedımm resmen bır yabancı oldukk bu durum canımı sıktıı

gelelım anneme onu beklıoruz bakalımm ne olacakk..

babamda garıbım napsın neyı sorun ettın bı sıkıntınmı var deyıp duruorrr ...kardesımın bugun mezunıyet partısı vardıı malum cok yorulmuss sımdıı yanımda yatgımda benı beklerken uyuyup kalmıss olee tatlı bırr cocukkıı 11 yasındaaaa :) o benım herseyımmm...

EY RABBIM BANA YARDIM ETT ..TUM ISTEDIKLEIM OLSUNNN ...KORKULARIMDAN EMIN KILL ..ARTIK BIR YILI BITIRDIGIME GOREE BAHANEM KALKTI KPSSYE CALISMA ISTEGI VERRR I BIR PUANLA ATANAYIMM..GAZETEDEE YAZMISLARR YENI ATAMA OLCAKMISS ..OLMADI BU SEFER TERCIH YAPARIMMM ...ALLAHIM LUTFEN ATANMAM SARTT ..HERSEY BUNA BAGLI HERSEYY ..ARTIK GELECEKKORKUSU YASAMIYIMM YARDIM ETTT ....SU OKULDA TASINMASIN YAA ORDAA HERSEY COK ZOR OLACAKK SIMDI KALDIGIMIZ YERRE ALISTIM HEMM OFFF...YARDIMINA COK IHTIYACIM VARR :(

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla