Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-06-2010, 01:07 PM   #20 (permalink)
duru79
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light
Standart Cevap: Veeeee Sürpriiiiizzzz İstanbul Buluşması. :)

Suzzy'cim dediğin gibi her an herşey olabilir

Herkese hayırlı kandiller diliyorum

20 Haziran buluşması için bir fikir önericem.Herkes lütfen fikrini söylesin ki ona göre yer ayırtabileyim.

Yer ataköy 9.kısım da..ESKİ DOSTLAR CAFESİ.Burayı seçmemizin nedeni metrobüs ve metroyla gelicekler için kolaylık olsun diye...Mekanda sigara içiliyor,wireless var.Metro ile yenibosna durağında indiğinizde 50 adım yürüyüp mekana varabiliyorsunuz.
hem kapalı güzel bi cafeden, hemde ağaçlarla kaplı yerleri arnavut kaldırımı olan çok hoş bir mekan.istayenler nargile içebilir, tavla oynayabilirsiniz.

Ben bir kaç fiyat da aldım.

çay 2 tl

türk kahvesi 4 tl

nescafe 4,5 tl

soğuk meşrubatlar 3,5 tl

su 1 tl

hamburger 6 tl

patates kızartması 3,5 tl

yanlız şöyle bir durum daha var saat 10.30-13.30 arası brunch varmış eğer bruncha katılırsak yanlış hatırlamıyorsam 40-50 çeşit yiyecek varmış 21 tl ama grup gideceğimiz ve babalar günü vesilesi ile 17,5 tl olmuş.

Arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum.Katılacak arkadaşlar isimlerini yazarlarsa ona göre yer ayırtabilirim.
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla