Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-06-2010, 01:43 AM   #557 (permalink)
pericem
Teğmen

Tesekkür: 74
25 Mesajinıza toplam 88 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pericem is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: yine yeniden merhaba.......

merhaba desert ..günlüğünü birazcık inceledim ..başlarkenki niyetini gördüm.. biten bir ilikinin ardından kalan harabeyi onarmak istemiş bu gelişimi izlemek için ise bu günlüğü tutmuşsun..zaman zaman hikayene gözyaşlarımla eşlik ettim zaman zaman sana kızdım..sabırla ne zamnan düzelecek bu kız dedim..çok istedim bu hikayeyi mutlu bitirmek ..içinde bu kadar istek olan ve etrafında bu kadar güzel dostalrı olan sanal alem demeye utanırım bu site için benim için çok kısa zaman oldu buraya gireli ama hala düzeyli insanların olduğunu görmek beni çok mutlu etti..ve seni bu insanlar hep svemişler....destek olmuşlar..sana iyi niyetle seslenen bu insanlara zaman zaman olumlu yaklaşmış başaermışsın bazen olmuyor feryatları atmışsın..görmediğin şu olmuşcanım..işte hayat bu..iniş ve çıkışarı var..çher gün mutlu yada hergün hüzünlü olunmuyor..sen çok sağlıklısın..sağlıklı her insanın yaşadığı süreci yaşıyorsun..
hikayem sana çok benziyor...benim sıkıntımı başkası nasıl yaşıyor görmek istedim..bu nedenle hikayeni mutlu bitirmek istedim ..sende kendimi gördüm..tek farkla senin muhteşem arkadaşların var..ben bu süreci aşamadım hala..gece gündüz olmadık anda aklıma gelir ..bazen ben de isyan ederim..bazen ben de unttum sanırım derdi kederi şarkılar söylerim gülücükler saçarım ama dertler yerinde durur sen onla yaşamayı öğrenirsin..onun sana kattığı dirençle ayakta durusun....kendindeki kimsede olmayan o duyguyu muhafaza eedersin bilirsin erdemdir o..hep şöyle dua ederim..(öncede sonrada ettim aslında işin acı yanı ama kadermiş napalım neyse )..allahım beni iyilerle karşılaştır..işimde hayatımda heryerde ..bu hepimiz için öyle olsun..böylece hepimiz iyi oluruz..
senin bütün bu duygularını bu kadar samimiyetle burada paylaşman beni çok duygulandırdı..cesaretine hayran oldum..kendine verdiğin değere,..sen çok özel birisin..adın gibi tatlısın..umarım tüm güzel anları ard arda yaşarsın ve yaşatırsın..hoşçakal
pericem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla