Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-06-2010, 09:07 AM   #16 (permalink)
fairy
Teğmen

Tesekkür: 56
57 Mesajinıza toplam 219 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fairy is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: şüphe beynimi kemiriyor :(

Alıntı:
Fatimana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Fairy, aldatılma konusunda duyduğun şüphe sana arkadaşının davranışlarından dolayı mı geldi? Eğer öyle değilse benim naçizane fikrim; bilinçaltın aldatılmış kadın hikayelerini çok mu dinledi de sen empati yaptın? Şimdide dünde yaşadığın ve hatta farkına bile varmadan kaptığın o düşünceler senin yaşam tarzın olma yolundalar... Naçizane önerim; ilişkide olduğun kişiyle uyum içinde olduğunuzu hissederek düşünmen ve ayrıca sevgili Teoman'a yine katılıyorum: Kendini sevmeni önerebilirim sana... Bildiğim en doğru bilgi; kendini olduğun gibi sevmek... Sevgilerimle
aslında net olarak o şekilde davrandı diyemem kendisi de kesinlikle öyle bir şey yapmayacağını söylüyor zaten ve aslında o karakterde biri de değil.. ama geçmişimde beni çok feci yaralayan bir olay yaşadım ilk sevgilim arkadaşımla evlendi.. evlendiği kız bizim ilişkimizi biliyordu.. ondan sonra hayatıma kim girse önce arkadaşlarımdan korkmaya başladım.. şimdiki durum da benzer.. kızın ilgisi var biliyorum benimkinde de bir ilgi var mı işte ondan şüpheleniyorum..aramız da limoni zaten.. bu durum da şüphelerimi daha çok artırıyor ne yazıkki :( beni sevdiğini söylüyor.aslında biliyorum da sevdiğini ama işte yine de..
fairy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla