Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-06-2010, 07:06 PM   #22 (permalink)
gurbetci
Teğmen

Tesekkür: 0
110 Mesajinıza toplam 562 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gurbetci is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Forum Aktiviteleri Haziran Ayı Başvuruları

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sitemizi ziyaret eden kullanıcı sayısı oldukça yüksek.Şu an hitlerimiz günlük 17.000 lere yakın.
Bununla birlikte aktif olan katılmcıların sayısı az...Hitlerimiz çok yüksek olmasına rağmen paylaşım az.Sitemize üyelik mecburi değil.Tüm konular açık bu nedenle sadece ziyaretçi olarak takip eden hiç bir katılımda bulunmayan çok kişi var.
Forumumuzu daha aktif hale getirmek için çeşitli aktiviteler düzenleme planımız var.

Haziran Ayı Seçimleri Sonuçları Haziran Ayının 15'inde açıklanacaktır.

Değerlendirme Kriterleri...

*Üyelerin forumda aktiflikleri ve paylaşmış olduğu konular

*Burada amaç kopyala yapıştır şeklinde ard arda çok sayıda konu paylaşmak değildir.Gerçekten forumda paylaşmaya değer gördüğünüz makaleleri özellikle kişisel gelişimle ilgili olanları paylaşınız.

*Mutlaka paylaştığınız konu ile ilgil olarak başına kendi düşüncenizi yorumunuzu yazınız.

*Foruma gelen yeni üyelerin soruları genelde benzer olmaktadır.Bu konularda yanıt yazmak da ayrıca değerlendirilecektir.

*Paylaştığınız konuyu resimlerle yada video ile süslemek ve daha okunulur hale getirmeniz de ayrıca değerlendirilir.

*Başka bir yerden paylaşım yapmak yerine kendi kendinize bir konuyu tartışmaya açmanız aklınıza gelen bir konuyu yazmanızda önemlidir.

Bu kriterler ışığında yapılan değerlendirme sonucunda yapılacak seçimlerle 3 kişiye Hayatım Değişti Telkin CD www.telkincd.com dan istediği herhangi 1 cd ismine özel olarak hazırlanıp gönderilecektir.

Ayrıca paylaşımlarını beğendiğimiz üyelerimizden bazılarını ileride sitemizde moderatorlük için değerlendirebiliriz.

Haziran aylarında yeni mod alımlarımız olacak ayrıca yönetim kadromuzda bazı değişiklikler yapacağız.

Şimdiden tüm katılımcılara yapacakları paylaşımlar için teşekkür ediyorum.
Bu konu altından katılımcılar katılmak istediklerini belirtebilirler.Konu altına katiliyorum yazmanız yeterlidir.
Umuyorum ki bu paylaşımlar ile forumumuz çok daha aktif ve keyifli olacaktır.
evet ben de katiliyorum
gurbetci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla