Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-06-2010, 04:48 PM   #32 (permalink)
Elektra
Guest

Standart Cevap: gönül sevmek için neden hep imkansızı secer bilmek istiyorum ...

Alıntı:
aysegul_tirtil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
:) ah canım ben senin bilgini burdan degil yorumlarından görüyorum allah aşkına enerjiden önce insan ne demek insan dedigin şey zaten enerjidir,kirlian fotograf teknıgı diye birsey duydun mu hiç duymadıysan bir arastır.adalet konusuna gelince herkes enerjı olduguna göre ve cekım yasası bizim irfan(teoman) içinde işler angelina içinde yani eşitir diger türlü angelina cekim yasasını kullanır bizim irfancık kullanamaz dıye birsey söz konusu degildir.arada sadece titresim farkı olabilir.irfan 10 titreşiyosa yani enerjisi düşükse o düzeyde çekimler yapar.umarım anladın benim asıl derdım ne bıldıgımı göstermek degil bilmeden yorum yapıp bu siteden faydalanan insanları yanlıs yönlendırmeniz.biraz daha duyarlı olun lütfen
Ayşegül Hanım, Angelina Brad ilişkisinin tek nedeni, aynı ortamda olmaları, koşullar onları bir araya getiriyor ve ister istemez bir çekim oluyor. Aynı ortamda bulunma imkanı olmayan fakat Angelina jolie'i çok isteyen biri Braddan 10 kat daha fazla titreşim gönderse bile evrene, olaylar ve durumlar yine de istediği şartları sağlamayacaktır. Eldeki bulunan ve bulunmayan imkanlar belli çünkü. Ayrıca ben sadece fikrimi söylüyorum, doğru ya da yanlış olabilir, ben herhangi bir kimseyi ikna çabası da sergilemiyorum, herhangi bir kişiyi de yönlendirmiyorum, insan aklı olan bir varlık, istediğini yapmakta ve düşünmekte özgür. Benim fikirlerimden etkileneceklerini zannetmiyorum, etkileniyor olabilirler de onları engelleyemem neticesinde. Sevgilerle...