Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-06-2010, 04:27 PM   #25 (permalink)
aysegul_tirtil
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future
Standart Cevap: gönül sevmek için neden hep imkansızı secer bilmek istiyorum ...

Alıntı:
Elektra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çekim yasasının yerçekimi yasasıyla kıyaslanamayacağını düşünüyorum. Çünkü biri inanç gerektirirken biri mutlaktır. Ayrıca Angelina Jolie herkesin istediği bir tip. Herkes aynı anda çekim yasası işletebilir, neticesinde bunu Teoman değil Brad Pitt kazanmış adalet bunun neresinde?
yazdıgım seyi yeterınce anlamadıgını görüyorum,çünkü ben yerçekimi ne kadar net bir gerceklikse çekim yasasıda o kadar nettir üstelik görünen o ki çekim yasasının ne oldugunuda bilmiyorsunuz ve garip olan şey bilmediginiz bir konu hakkında bu kadar cok yorumda bulunabiliyorsunuz.teomanda angelinada enerjidir.
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla