Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-05-2010, 03:01 PM   #7 (permalink)
mudLu
Teğmen

Tesekkür: 9
8 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mudLu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ÖSS'DE BAŞARILI OLMANIN İLK ADIMI!! (5 DK DA SİZDE ORTAK OLUN)!!!

Alıntı:
newroses Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bir büyüğüm ben öss ye gireceğim yıl şöyle demişti;Aynen yazmaya çalışacağım. Umarım yararı olur.

Kendisi huzurevinde kalan felçli çok değerli bir büyüğümdür.

"-- Sınava girdiğin zaman sınıfta bulunan İstiklal Marşını göreceksin. İstiklal marşını düşün "KORKMA..." (zaten o da öyle başlar) Bu adamların senin çözemeyeceğin bir soru sorma ihtimalleri yok. uzaya henüz çıkmadık uzaydan da soru getiremezler. zor soru sorarlarsa zaten herşey gün yüzüne çıkar koltuklarından olma tehlikesi doğar. Size zor soru sormayacaklar, sormazlar, soramazlar. Eh bu kadar milyon kişiyi elemenin bir tek yolu var. Korkutmak...! Stresle elemek. Buna alet olmayın. Sınava girdiğinde benim buradan senin için dua ettiğimi düşün, İstiklal marşını düşün " KORKMA!" gerisi zaten gelir... hakkını mutlaka alırsın...."

Böylece uzayıp giden bir sohbetti. Allah ondan razı olsun. Arkadaşlar umarım size de yararı olur bu konuşmayı paylaşmak istedim. Korkmayın.

Sınavda en takıldığım yerde karşımdaki istiklal marşını gördüm. Takıldığım soruyu çözdüm.

Size sorabilecekleri zor sorular yok.

Korkunç sorular da yok.Diyebilirsiniz ki söylemesi kolay, evet söylemesi de yapması gbi kolay. Yeter ki kendi hakkınızı kendiniz belirleyin ve isteyin.

Bunları unutmayın gerisi zaten gelecektir.

Seneye hakkınız olan üniversitenin istediğiniz bölümlerin sıralarında oturuyor olacaksınız.

Allah hepinize emeğinizin karşılığını versin.

İyi çalışmalar...

Dr.Yasemin

Sıkılmadan baştan aşağıya okumanızı dilerim!! gerçekten işinizi kolaylaştırıcak(sizin için ) ltfn!!!

ALıntıdır...
Çok güzel bir yazı olmuş.Tşk.ederim.Bende hazırlanıyorum sınava.Ve ilk sene halletmek istiyorum inş.bu işi.
mudLu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla