Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 22-05-2010, 12:17 PM   #21 (permalink)
eski
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough
Standart Cevap: (okuyun)biyokinezi

Alıntı:
talha002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Allah bu yetenek leri bizim direcimizi öğrenmek için verdi bakalım biz kötü yolamı sapcaz yoksa iyiy yolamı.Bazı geleciği gören medyumlar onlar geleceği gördüğü için değil onalar dediği için gerçek leşiyo
bencede kesinlikle haklısın :D dini konularda da mertebeni yükselttiğinde yapabileceğin şeyler değişiyor ama bu da imtehan. bazısı bunu kaldıramıyormuş.

medyum olayına da katılıyorum. geleceği kimse bilemez ama onlar şartlandırıyor insanı. malesef bir kere fal baktırma gafletine düştüm. hala etkisinden kurtulamadım. çok güzel şeyler söyledi ve benim yapabileceğim şeyler zaten ama başkasından duyunca kesinleşti gözümde. şimdi kurtulmak istiyorum. yaptığım şeyden pişmanım ve olanları onun başarısı olarak görmek istemiyorum ama çok zormuş.

en iyisi hiç bulaşmamak hem çok günah
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler