Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-05-2010, 11:40 PM   #4 (permalink)
hayatimdegisti
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Cevap: hamile kalmak için olumlama cümleleri istiyorum!

Sağlık :: Hamile Kalmak! - Hayatım Değişti Telkin CD
Sitemizde ki olumlamaları kullanabilirsiniz.Metinin en altında olumlamalar vardır.

Ben hamileyim.
Hamile kalacağım.
Hamile kalabilirim.
Ben doğurganım.
Benim üreme sistemim sağlıklı.
Yumurtluyorum (komik oldu ama anlamı bu, yumurtlama sistemim iyi çalışıyor da diyebilirsiniz,daha anlamlı olabilir)Yumurtlama dönemim uzun sürüyor.
Aldığım faydalı besinleri yumurtalıklarıma yönlendiriyorum.(tam çevirisi “gıdaları yumurtalıklarıma yönlendiriyorum”)
Enerji. üreme organlarıma kolayca akıyor.
Üreme organlarım tam kapasite çalışıyor.
Üreme organlarıma enerji yolluyorum.
Her zaman relaksım(rahatım)
Doğal olarak rahat ve uysalım.
Sakin ve gevşemiş bir haldeyim.
Zihnim ve bedenim gevşemiş durumda, rahat.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla