Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-05-2010, 11:43 PM   #15 (permalink)
tülsüm
Teğmen

Tesekkür: 239
62 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tülsüm will become famous soon enoughtülsüm will become famous soon enough
Standart Cevap: 3 Günde 3 Kilo Verin...

Alıntı:
ecemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şok diyetleri uygulayan biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Metabolizmayı bozuyor. Ben bugünkü kilomu şok diyetlere borçluyum
evet canım kesinlikle haklısın.metabolizmanın dengesiyle oynuyoruz sonra oda bize karşı bi film çevirince zorumuza gidiyor.haklıııııı senmisin onu hiçe sayan.ben bir ayda 10 kilo verdiğimi bile bilirim.sonra hooooooop aynı hızla al kiloyu.ondn sonrada su içsem yarar benim bünyem yakmaz falan gibi bahanelere sığınıyoruz.hatta bi yakınım hastanede yatmıştı ve kilolu oluşunu yattığı süre boyunca verilen serumdan kaynaklandığını söylerdiama benim bildiğim kadarıyla hep kiloluydu.örneğin ben sanırım kilolu olmayı kendim çektim hayatıma.benim annem teyzem halalarım babannem falan kiloluydu.bana hep sende bi ergenliğe gir hele bi büyü görcez seni deyip durdular mesela.bende kafama yer etmişim kilolu oldum işte.(son zamanlarda uydurabileceğim en güzel bahane buda)eeeeee olumlama yapıyoz ama benim çocukluğuma inmem lazım.hep onların yüzünden.yahu insan kendi hatasını başkalarının üzerine yıkıncada pek bi rahatlıyormuş hanisevgilerle...
tülsüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla