Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-05-2010, 10:29 PM   #8 (permalink)
talha002
Teğmen

Tesekkür: 36
62 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
talha002 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: telekinezi teknikleri

Alıntı:
Elektra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yüksek voltajlı lamba ve direklerin istemsiz olarak ışıklarını geçici bir süre söndürdüğüm çok oldu ve evimde de özellikle banyo lambalarını istemsiz olarak patlattığım da çok oldu. Lamba direklerini söndürmek iyi oluyor. Arkadaşlarla yürüyüşe giderken altlarından geçtiğimizde, bakın şimdi bu lambayı Nilay söndürecek dediklerinde ve ben altından geçtiğimde söndüğünde arkadaşlarımın şaşarak bakmaları hoşuma gitmiyor değil, rastlantı olduklarını düşünmeleriyle farklı zaman dilimlerinde farklı lambaların altından geçmemiz ve her seferinde lambaların sönmesi şaskınlıklarının artması bana daha da bir keyif veriyor. Fakat banyodayken aniden patlayan bir lamba beni korkutuyor. Çünkü çok yakınımda ve şiddetli oluyor. Banyo kararınca çok defa yere yayılan cam kırıklarına basıp ayağımı kanattığım oldu. Bu telekinezi mi bilmiyorum fakat bazen olumsuz yönleri çok okuyor. Telekinezi yöntemiyle kaşık bükebilen birinin demirimsi herşeyi de kolaylıkla bükebildiği için zorlandığı durumların ortaya çıktığını okudum. Mesela metal saat takamama. Saat bükülüp kopuyor. Bu da dez avantajlarından biri telekinezinin.
ben şimdilik sadece benyodakini tiretiyorum bide imzmı küçültürüm
talha002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla