Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-05-2010, 03:15 PM   #17 (permalink)
talha002
Teğmen

Tesekkür: 36
62 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
talha002 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çokk iLgincc !! ( Psi-Pet )

Alıntı:
Turhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ya NaturalLove katılıyorum bütün yazıyı okurken aklımdan bu geçti bunun varlığını nassıl bilecez görünen bişeymi yoksa kendimizimi kandıırıyoruz. Ben istediğim herşeyi hissedebiliyorum. Bir anda kendimi sırıklam hissedebiliyorum. Yada yanağımı okşayan, bana sarıulan sıcak bir eli. Ama bunları ben uyduruyorum psipet'ide biz uydurup ondan sonra onamı inanacaz. Mesela köpek yaptım git terliklerimi getir dediğimde terlikler gelecekmi.
Bencede kendimizi olmayan bişeye inandırmaya çalışmak oyun olartak güzel olabilir ama abartmayalım. Yazan arkadaş terlikleri getirtebiliyorsa deneyelim.
görmek istiyosan onu gösterecek özel kamera var pahalı değil .Eğer hiç uğraşamam derseniz akşamleyin (hiç ışık olmıycak) gidinaynada bakın auranıza parıltı varsa demek psi-pet var yoksa yok hem bunlar gerekli değil eğer sen yapdıysan ve psi ball a karşı çok deneyimin varsa görürsün belki getirmez belki getirir eğer sana çok bağlıy getiri değilse getirmez.
talha002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla