Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-05-2010, 09:08 PM   #3 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: mart ve nisan ayları beni çok kötü vuruyor psikolojik açıdan..neden ?

Alıntı:
nevin aydoğmuş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mevsim değişikliğinden olmalı bendede olur baharı ilk hissetmeye başladığımda sevinirim ama bu uzun sürmez arkasından depresif olurum hep belkide yalnız olduğumu daha net hissettiriyor bu havalar güneşi paylaşacak birirnin yanında olmaması

evet olabilir çünkü aylarca alıştığımız oturttuğumuz bir düzen var ve o değişiyo ve uyum sağlayamıyoruz adapte olamıyoruz galiba...mart ve nisanda havalar bile kararsız oluyor..güneş varken bi bakıyosunuz 10 dakika sonra bulutlar gelmiş gri ve kapalı hava olmuş...o anki görünüşe göre giyinip dışarı çıksan yandın yani 10 dakika sonra zıttı olabiliyor...havanın kararsızlığı da etkiliyor galiba....bir de kıyafet olarak kışlıkları kaldırıp kaldırmama konusunda da tereddütler yaşanıyor....bir de sanırım çevredeki hareketliliğin artması bende telaş yaratıyor...evde oturuyorum evim anacaddeye bakıyo önünden cadde geçiyor dolayısıyşa her geleni geçeni duyuyp görüyorum..hareketin çoğalması da telaşımı arttırıyor benle ilgisi olmamasına rağmen...

bunun dışında nedenleri ne olabilir.. ? nedenleri tespit edersek daha kolay çözeriz...

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla