Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-05-2010, 11:28 PM   #26 (permalink)
DiCaprio
Teğmen

Tesekkür: 46
26 Mesajinıza toplam 145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiCaprio is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: NE OLUR YARDIM EDİN. SONA YAKLAŞTIM

Alıntı:
WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlla birini dövmek zorunda mısın?
evet öyle hissediyorum ama bu sadece sorunlarımdan biri...
mesela birini topluluk içindeyken dövdüğümde kendimi cok rahat özel bi insanmiş gibi hissediyorum herkes bana bakıyor benden çekiniyolar vb...
ama bi ortamda birinden muhabbetsel yani kendine güven konusunda dayak yiyince kendimi cok kötü hissediyorum yani adam muhabbette beni eziyor.. benim özgüvenimi yıkıyor.. bana her an dayak atabilecekmiş gibi tavırlar sergiliyor örnek;
" Kardeşim bak, biraz daha dikkatli ol " gibi şeyler karşısında susuyorum ama kavga ettiğim zaman rahatlıyorum of of işin genel kısmı aslında KAVGA da yani genel olarak takıntılarım kavgada galiba bu takıntıların temeli kavga olması gerek..
takıntılarım bi kızla konusurkende oluyor zaten en cok kızlarla konusurken oluyo. Kendimi sürekli sıkıyorum konuşmak için kendimin normal bi insan oldugunu gösterebilmek için sürekli olgun hareketler yapmaya calişiyorum..
Zaten benimle bi masaya oturup karşı karşıya konusanlar hep diyolar cok mutsuz görünüyosun falan hep aağzımdan laf almaya calişiyolar bende gülmeye calişiyorum gülsem bile acıyla gülüyomuşum öyle diyolar.
ama mesela yürürken cok rahatım yolda yürürken birileriyle cok rahat konusabiliyorum coook rahat hemde yürümek gerçekten güzel bişey!
yolda yürürken herşey yaparım. Rahat bi insan tavrı sergilerim ama iş masada karşı karşıya oturmaya gelince NAKAVT :(

Bana eskiden korku veren insanlarla yüzleşirsem bu korkularım geçer mi acaba? yani mesela bi cocuk vardı mahellede bunu ben dövdürtmüştüm yaşım 14 falndı büyük abiler toplayip dövdürtmüştüm aslında dövdürtmedim cocuk cok artist oldugu için dövdüler kavga dada ona vurmamıştım fakat yanımdaki abilere ayıp olmasın diye VURDUM bende dedim.. sonra dövülen cocugun kulagına gitmiş ona " VURDUM " dediğim aradı telefonla bigün dedi bana o kavgada sende vurmuşsun dedi? hani ayırmıştın lan dedi? bende yoo vurmadım dedim.. seni yakalıycam dedi yaşım şuan 18 hala o cocuga yakalanma telaşındayım bazen görüyorum sokakta yolumu değiştiriyorum. Onunla yüzleşmem mi gerek? cevap lütfen. :(
DiCaprio isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla