Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-05-2010, 12:48 PM   #9 (permalink)
BaskaBirHayat

Tesekkür: 14
23 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
BaskaBirHayat is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Sosyal Fobi telkiniyle değişen oldu mu ?

selam
ben dinlemiyorum çunku ihtiyacim yok ama bu siteyi bana kesfettiren arkadasim 1,5 senedir bazen duzenli bazen duzensiz dinliyor ve kendiside ben de ondaki degisiklikleri çok net gorebiliyoruz.
Tabii baslarda dalganama sureci olmus, bas agirisi filan yapmis ama bu etkiler geçene kadar yani iki üç gun filan beklemis ve inatla devam etmis sonucu çok net ortada.
Aslinda kendi degimiyle "yavas yavas gerçek kisiligine kavusuyor". Telkinler sadece buna yardimci oluyor yani sizin zaten içinizde olmayan birsey degil sosyal fobik dogmadiniz ki sonradan kisiliginizi bastirma geregi duydunuz sadece çevrenin ve ailenin buyuk etkisiyle...
Sosyal fobi telkiniyle beraberego, suçluluk, sosyallik arttirici, baskalarinin dusuncelerini önemsememe, topluluk karsisinda konusma, kendine guven gibi telkinler çok ise yariyor ama sabirli olmaniz gerekiyor.
BaskaBirHayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla