Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-05-2010, 08:10 PM   #10 (permalink)
kinetix
Üsteğmen

Tesekkür: 1,998
335 Mesajinıza toplam 2,311 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the rough
Standart Cevap: Şu anda ölseniz arkanizda biraktiginiz icin üzüleceginiz en önemli şey nedir??

Hiç bir şey için ne fazla sevinmek, ne de hiç bir şeye fazla üzülmek gerekmez. Bir şeye gereğinden fazla değer vermem, durup dururken de bir şeyi değersizleştirmem. Bu benim hayat prensibimdir. Ölüm gerçektir ve mutlak tezahür edecektir. Hiç bir şey benim arkamda kalmaz, eğer kalacak olsaydı benden büyüklerin arkasından da üzülecek bir konu kalırdı. Hayat benim için kurulmadı benimle de bitmeyecek.

Fazla sevindiğimde de fazla üzüldüğümde de, bir şeylerin ters gittiği yönü kuvvetlendirmiş olurum. Başarı doğal bir şeydir aslında. Başarısız olmak için çabalamak gerekir. Ne fazla bir çabam, ne üzdüğüm insanlar, ne de beni üzen insanları istemem hayatımda. Öldüğümde gözyaşı döken kuru bir kalabalık yerine isterim ki, "Daha düzenli, daha iyi, daha mutlu nasıl yaşayabiliriz" diye soranlar olsun birbirlerine. Dostça ve mutlu kalınız ..
kinetix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla