Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-05-2010, 01:19 AM   #25 (permalink)
tülsüm
Teğmen

Tesekkür: 239
62 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tülsüm will become famous soon enoughtülsüm will become famous soon enough
Standart Cevap: Tepkilerin Net Olması

Alıntı:
ismettt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mrb arkadaşlar telkinleri dinleyeli on gün oluyor ve hayatımda inanılmaz şeyler olmaya başladı.mesela içimde bana yön veren kural koyan birileri var ve sebepsz bir mutluluk kendine güven hissi ve artık hayatta ben de varm demeye başladım.neler oluo yha bana:D
tam olarak bahsetmek istediğim şeyden bahsetmişsin.ne güzel.bende tam olarak 10 gündür dinliyorum.düzenli olarak.suçluluk+ego ile başladım ama kilo sorunum olduğu için araya sadece1 tane kilo verme güven telkininide ekledim.ve inanılmaz bir şekilde 1.5 kilo verdim.üstelik hiç bir şey yapmadan sadece gece yatarken açıyorum telkinleri sabaha kadar dinliyorum.gündüzleri fırsat buldukçada dinlemeye çalışıyorum.ama kilo için acele mi ettim acaba bilmiyorum.gerçi en yoğun olrak suçluluk ve ego dinliyorum ama bu konuda biraz tereddütlerim var.çünkü ilk iki hafta sadece suçluluk ve ego öneriliyor.sizede kişisel gelişim yolculuğunuzda başarılar dilerim.hepimiz bir amaç burada bulunuyoruz.ve iyiki varız diyorum.sevgilerle...
tülsüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla