Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-08-2008, 11:00 PM   #17 (permalink)
üç_gömlek
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: -Çekim Yasası- kendini göstermeye başladı!!! çok ilginç bir olay yaşadım!!!

Alıntı:
yaprakk Nickli Üyeden Alıntı
Geçen hafta işten ayrıldım.

Aslında çekim yasası egzersizlerime uygun bir işti (08.00-17.30 mesai ,hafta sonu tatil...yemek iş yerine ait)

Ama tam anlamıyla değil.

Neden ayrıldğıma gelince,işe başladığımdan beri fazla mesai yaptık.çıkışım 20.00'ı buluyordu...sadece 15 dk yemek arası oluyordu...(hiç dinlenme diye bir şey yok!) Akşam eve bi geliyırdum gözlerim mosmor!

Bir de işlre çok ağırdı...Noter olduğu için sürekli hukuk terimleri falan...(sanki mahkeme...)

İş yerindeki insanları hiç sevmedim...kıskanç,fesat...insanlar vardı.Alışmaya çalıştım ama olmadı.İşe bi şekilde alışmaya kalksam,çalışma arkadaşlarımdan nefret ettim...

Öyle bir olay oldu ki acayip sinirlerim bozuldu.Kız vezneden açık vermiş sanırım,hesap tutmamıştı bir akşam.Ve benim hazırladığım postalardan bildi.Sonra gerçekler ortaya çıktı.kız yanlışlık yapmış.Ama beni azarladığıyla kaldı.

İşten ayrılınca resmen kandimi ceza evinden çıkmış gibi hissettim...

Siz nedersiniz iyi yapmış mıyım ayrılmakla?

Şunu farkettim,çekim yasasında hala eksik uyguladığım bir şeyler var dusun
biz de ne kadar sevinmiştik iş bulmana.sadece fikrimi paylaşmak istiyorum.aslında sen iş bulmak için egzersiz yapmışın gibi geldi bana.yani güzel sevdiğin sürekli bi işinin olması yerine işsiz kalıp iş bulmak ve iş bulma sevincini yaşamak üzerine odaklanıyor olabilirsin.bu nedenle hemen bırakabileceğin iş arkadaş ve olaylar zinciri de sürüyor.yani sürekli bi işte çalışmaya değil iş bulmaya odaklanıyor olabilirsin.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla