Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-08-2008, 06:13 PM   #4 (permalink)
bigci
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Hangi Meslektensiniz ??

[b] hımmmm bi çok meslegim var desem yeridir ama kendi meslegim gazi universitesinden diplomalı ve tescilli olarak otomobil teknisyeniyim su anda ankara ivedik organize sanayi sitesinde kendi soy adımı tasıyan bi opel performans shop işletiyorum servis bunyemde opel bmw ve mersedes marka araçların her türlü tamir bakım onarım ++++ mekanik modifiyesiyle ilgileniyorum uzmanlık alanımdır tabi asıl uzmanlıgımız opel üzerine önce iş ve işci güvenligi diyerek sloganımız idda ediyoruz ankarada opel mekanigi bizim işimiz !!

[ parası gayet iyi 2 senede bmw ve ev aldırdı hesaplayın ]

baba meslegi bu arada hemde babam ben okuyamadım dısardan okudum sen mühendis ol oglum dedi kanımıza baba kanı girmiş sanayiden burnumuzu dısarı cıkartamıyorum zorla döve döve agzımı burnumu kıra kıra 2. sene ön lisansı zorla okutdular babam her zaman mühendis olmamı istesede su anki durumumdan oda bende memnunum hayatı ögrendim en azından hemde en iyi yerde sanayide ögrendim ((( çıraklıgımda babam ögretmedi meslegi bana baska yerde çalışdım ustam bana bi tokat vurdugu zaman oldugum yerde 3 tur dönüyordum iyikide vurmuş hatta az vurmuş şu an bmw ye biniyosam babam ve beni döven ustam sayesinde))

saygılar inş herkez istedigine kavuşur rahat etdigi meslegini icra eder. her ne kadar mühendist olmayı istemesemde su an teknisyenim ve mutluyum en azından biri sordugu zaman kuru sanayiciyim demiyorum universite mezunu bi sanayiciyim diyorum