Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-05-2010, 01:21 AM   #74 (permalink)
tülsüm
Teğmen

Tesekkür: 239
62 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tülsüm will become famous soon enoughtülsüm will become famous soon enough
Standart Cevap: Şişedeki Cin

Alıntı:
the desert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
duyar bence....ama sen once terketmış dediğin ruhunu kumların tozların toprakların arasından bı cıkar hele....şolee ustunu temızle yerıne gerı koy bakem..bedenıneee şolee yenı bır elbıse gıyer gıbı içine yerleştir...yenı yıkanmış mıs çamaşırları koklar gıbı bı kokla bakim...bı ozdeşleş onunla..sakın yok deme..sen oyle dedıkçe sana nasıl kırılıo haberın var mı?sadece derınlıkelrde kaybolmuş......yardım et ona.....
çok teşekkür ederim desteğin için.aslında bu kadar umutsuz biri değilim ama artık gerçekten çok yoruldum kendimle uğraşmaktan.sorunum aslında tamamiyle kararsızlık.hayatta nasıl bi amacım olmalı kararsızlığıyla yaşıyorum ben.
yaşamın amacı,amacı olan bi yaşamdır.bunu bilmeme rağmen neyi nasıl yapmam gerektiğini kestiremiyorum.dolayısıyla psikolojik sorunlarım artıyor.ben bu siteyi şizofren ile ilgili araştırma yapayım derken keşfettim.şuan olmasa bile bi 30 dan 40 tan sonra ben ufak ufak şizofrene doğru gidiyorum.bir ben var ki benim içimde ah onunla bi temesa geçebilsem.neyse senin kafanıda şişirmeyeyim şimdi.tekrar teşekkür ederim.sevgilerle....
tülsüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla