Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-08-2008, 01:35 AM   #49 (permalink)
gülfuren
Teğmen

Tesekkür: 0
8 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülfuren is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: ** gülfuren'in günlüğü **

Herkeze merhabalar..Babam için üzülürken iki gün önce kayınvalidemi kaybettik..Hastanede dört saat kalbini çalıştırmak için doktorlar uğraştı..Bende başında hava pompaladım..Çok kötü bir geceydi..Eşim çok yıkıldı..Aslında o da çok çekti bir yerde kurtuldu ama asıl üzücü olan ayrılık....Hem babama hemde kayınvalidemin evine gidiyorumm..Ama müthiş patlamalar yaşıyorum..Böyle olacağımı tahmin ediyordum ama kendim için bir şey yapmaya vakit bulamıyorum..

Neyse sıkıntılarımı sizlerle paylaşınca rahatlıyorum...Etrafımız iki yüzlü sahtekarlarla dolu..Buraya geldiğim zaman herkezin gerçek kişiliği ile davrandıklarını hissetmek çok güzel..Bu sanal ortamda bunu nasıl anlayabilirsin? derseniz ;herkez birbirine karşılık beklemeden yardım etmeye hazır , herkez sevgi dolu ve samimi...Hepimizin şu yalan dünyada ihtiyacı olan en önemli ve çok zor bulunan güzellikler bunlar.....

O yüzden hepinize sevgi dolu,sağlıklı ve samimiyet kokan güzel günler diliyorum..Sevgiyle kalın..