Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-08-2008, 03:22 AM   #4079 (permalink)
bigci
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

[b]

yaaa bu gun kimse konusmadı hep ben konusdum yaa ben yatıyom simdi cafeyi kapatsammı kapatmasammı ya bi düşünüyüm

buldum cafeyi kapatmıyoz bu gece acık sabaha kadar kasayı nasıl koruycaz bunuda düşünüyüm buldum

beyler bayanlar cafenin kasasının önüne dobiyi bagladım okey . beni tanıuyanlar arada bi gümlüme bakanlar dobiyi tanır tanımayanlara kısa bi özet geçiyorum

dobi == saf kan sivas kangalı 103 kilo agırlıgında ben 186 boyundayım benden büyük .

1 yasına kadar karanlıkda büyüdü insanlara aşırı tepkisi var hırcınlasması için it dalaşı dedigimiz sivas kangallarının kendisine gelmesini saglayan it dalaşları yaptı 2 yasına kadar her gün 1 kere . iri yari ( şişman iri yarı uzun boylu ) adamlar kadınlar ( argo konusuyo demeyin pls . tesk ettik denedik gözlerimize inanamadık kadınları gögüslerinden tanıyo ve saldırıya geçiyo gögüsleri büyük olan kadınlara daha bi hırcınlasıyo çok ciddiyim !!) ve arabalara cok duyarlı cok saldırıyo hırçınlıgını artdırmak için surekli sıcak hamur işleri ve etlerle besliyorum . ben haricinde dünya üzerinde yaşayan hiç bi varlık 5 m kare yaklasamaz. cocuklara yaşlılara arsla saldırmaz. bu aralar yeni baba oldu dahada bi hırcın

sabah cafeyi açan kasayı nasıl acacam bu beni yer derse . uyuz it deme dalak ızgaraya yada kızarmış kavurmaya ciger olursa ozelliklede arsla hayır demez bi köşeye koyun onu yesin ben o ara gelir çözer alırım altını çize çzeeeeee söylüyorum kızdırmayınnnnnnnnnn !
yasamı byunca 4 zincir parçaladı gözümün önünde en son halatla bagladım onuda parçaladı oda olmadı bi kaç ay evel samsunda tersanede calısan bi abim var o gemi halatı getirdi şimdi onla baglıyom onuda parçalamak üzere . korkmayın ama hiç olmadıgım kadar ciddiyim !

son bi uyarı öbür dünyaya gitmeye merakınız varsa onun yanında bana kötü davranın hadi çawwww ben gidiyorum iyi geceler dobi burda su an uyuyo ama sabah uyanıcak ve karnı acıkacak bence sabah cafeyi açan bi an evel doyursun dobiyi yoksa onu yer :=) bu arada zabıta arıyo dobiyi sakın ihbar etmeyin arada bi zehirlemeye geliyolar dükkana öldü diyom gidiyolar ((( kendini hayvan sever olarak tanıtıp vakit geçiren 3 5 tane dul karının açdıgı bi barınak dava açdı ve kazandılar dobiyi ölüme terk ettiler sebepse hırcın olması cokda tınnn öldürebilen varsa gelsin buyursun zincirini salıyım pardon gemi halatını ))

aaaaaaaaaa gece gece ne cok konusdum ben ya gevezeligim üstümde benim ya enerjigim baya bi fındık yedim az evel söylemesi ayip ondanmı acaba