Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-05-2007, 07:30 PM   #5 (permalink)
etterna_
Yüzbaşı

Tesekkür: 1
152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etterna_ is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sivilceler Hakkında Yanlış Bilinenler

Tam olarak kurtulmuş değilim sadece stres altında olduğumda ve birazdan tarif edeceğim kürü uygulamaya ara verdiğimde coşuyo benimkiler.
Reklama girermi bilmiyorum ama nattysoft çay ağacı özlü (akneler için olan) sabun, sabah akşam yıkıyoruz ve kağıt havluyla kuruluyoruz yüzümüzü.Bir de haftada bir bildiğimiz toz şeker ve natty soft sabun.Uygulaması ise sabunu elimizde köpürtüyoruz ve avucumuza bir miktar toz şeker alıp ovalıyoruz (yani peeling) problemli bölgelere ağırlık vererek yapıyoruz bunu. Sabunu kullanmaya başladığım ilk gece sabah kalktığımda yüzümde bir tane bile kırmızılık yoktu. Mucize gibi bişeydi çünkü denemediğim hiç bişey kalmamıştı. Ve şu anda bu sabunu piyasada bulamıyorum arkadaşlar bulabilen varsa nerde bulmuş (istanbulda özellikle) yakında gidicem hemen temin etmem gerek. Ha bir de aknilox %4 lük jel kullanıyorum ama doktora görünmeden kullanmayın.