Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-05-2007, 12:21 AM   #25 (permalink)
artemisiax
Teğmen

Tesekkür: 0
13 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
artemisiax is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kabus Görüyor musunuz?

merhaba,
ben uzun zamandır rüya görmüyodum,görsemde hatırlamıyodum.iki gündür terapileri dinliyorum ve dün gece rüyamda çok eskiden tanıdığım,şu an kesinlikle aklıma gelmeyen ve düşünmediğim iki insanı gördüm.tanıdığım dönemdede hayatımda bir anlamı ve yeri olmayan insanlardı.ama anlamadığım bu gerçekten bilinçaltımdanmı çıktı.o insanların bilinç altıma girmesi için onlarla iyi yada kötü bişeyler yaşamam gerekmezmi?
bide ikinci bir rüya daha gördüm.bu normaldede farkında olduğum nerdeyse bende hobi haline gelmiş bir korkumla ilgiliydi.uyandığımda gerçekten çok şaşırdım.telkinlerin bu kadar etkili olabileceğini hiç düşünmemiştim.
bide bişey sormak istiyorum şimdi bu bilinçaltında saklı olan şeyler rüyalarla ortaya çıkıyo,peki biz bu ortaya çıkan duygu yada durumlar için bişey yapmalımıyız,kısacası onları nasıl yokedicez.ortaya çıkmış olması yeterli değil herhalde?
artemisiax isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla