Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-05-2010, 01:26 PM   #4 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Destek Olur musunuz?

Konuya bu açıdan hiç bakmamıştım. Her zaman böyle ince düşünemiyoruz işte.

Anneler gününü kutladığımızda ya da babalar gününü kutladığımızda kimseyi incitmek gibi bir amacımız olmaz zaten. Eminim başkaları da bu açıdan düşünmemiştir. Ancak dediğin gibi gerçekten biz bunu yaptığımızda anne baba eksikliğini yüreğinde yaşayanların içini burkmuş olabiliriz. Eksikliklerini anımsatmış olabiliriz. O nedenle şuan çok üzüldüm.

Eğer böyle bir şeye sebep olduysam evren aracılığıyla özür diliyorum.

Sevgiler.