Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-05-2007, 04:34 AM   #80 (permalink)
artemisiax
Teğmen

Tesekkür: 0
13 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
artemisiax is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sizce sigarayı bırakmak istiyor muyum?

herkese merhaba,
ben siteye yeni üye oldum ve en büyük sorunlarımdan biri sigarayı bırakmak.saatlerdir sitedeyim hemen hemen herşeyi okudum diyebilirim.en son burdayım ve okuduklarımdan çok etkilendim.bende 10 senedir ve günde 1 paket sigara içiyorum.şimdiye kadar otuz kez dusun denemişimdir herhalde.ama hep tekrar başladım.birçok yöntem denedim ama faydasını görmedim malesef.burdaki dayanışma beni çok etkiledi belkide böle bişeye ihtiyacım vardır.nede olsa birlikten kuvvet doğar.muratında yazdığı yazı beni gaza getirdi açıkcası."Forumu takip eden arkadaşlardan sigarayı bırakmayı düşünenler varsa benim tavsiyem sigarayı bırakmayı mutlaka deneyin değil,gelin buraya bir grup oluşturun (grup oluşmazsa ben tekrar başlayıp sizinle bir kez daha bırakabilirim(söz)), telkinleri dinleyin,kendinize güvenin ve bırakın olur" yeni bir grup daha oluşturalım.tarihte 1 haziran olsun olurmu?murat senide bekliyorum söz vermişsin .ne dersiniz arkadaşlar?cevaplarınızı bekliyorum..
bide lerzan ve yakamoza sormak istiyorum,çok merak ettim. sigaraya tekrar başladılarmı acaba?
artemisiax isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla