Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-08-2008, 07:44 AM   #32 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: bu da benim günlüğüm olsun

Canım Kaafinur sen bu gün yaşadıklarını geçmişte kendine çektin ve yaşıyorsun .Şimdi kendine yeni çekimler yap .

Ben çekim yasasını okuyana kadarhep hayat çok zor para kazanmak çok zor benim sevebileceğim insanların nesli tükeniyor kendimi dinazor gibi hissediyorum diye bir sürü yanlış çekimlerde bunmuş ve sonuçlarınıda yaşamıştım.

Şimdi çekimlerimi doğru yapıyorum para bana kendiliğinden gelir ben hiç parasız kalmam hayat çok güzel ve yaşamaya değer ben seveceğim ve sevileceğim insanları kendime çekerimdiyorum ve şimdide bu çekimlerin sonuçlarını yaşıyorum.

Bizler toplumsal kalıplarımızı kırdık ve kendi şeklimizi bulmaya çalışıyoruz ve deneye yanıla öğreniyoruz.

Ben geçen seneye kadar artık çevremde sadece ben vermeden benimde öğrenebileceğim karşılıklı paylaşımda buluna bileceğim insanların olabileceğinden umudumu yitirmek üzere iken bu siteyle tanıştım .Şimdi hepinizden okadar çok şey öğrendimki hepiniz için Allaha şükrediyorum.

Hayatındaki olumlamalara dikkat et ve yanında olduğumuzu bil .Ben kendimi bir ayarlayım görüşürüz.Yolun aydınlık ve açık olsun.