Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-08-2008, 11:47 PM   #26 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Ynt: hem evlenmek istemek hemde evlilikten korkmak?

Alıntı:
Kurby Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
Cem_ Nickli Üyeden Alıntı
Eğer korkuyosanız,ruh ikizinizi bulun diye bir script var Atakan bey de onu öneririm super
Ruh ikizimi! dusun İki korkak bir korku filmine yakışır.hahahahahahaha!
Aynı kutuplar birbirini iter.Eş ruh ya da ruh ikizinizi düşünebiliyor musunuz? Kavgasız gürültüsüz bir yaşam ya da daha gürültülü bir yaşam.Kim bilebilir ki?Üstelik eş ruhunun seninle aynı cinsten olmadığını ya da aranızda 100-200 yaş farkı olmadığını nereden bilicez ki!Bu eş ruhlar aynı zamanlarda mı doğuyorlar dünyada.Diyelim ki, oldu.Hadi eş ruhum Çat'ta ise, o zaman ne olacak.(BLOKAAAAAJ!) Üstelik ben isteyecek miyim bakalım, simsiyah bir eş ruh!Allam, bunu neden yaktın, bei tavladın diye sormayacak mıyım!
İyi düşünün derim.Gerçekten iyi düşünün!hahahahahahahahahah!
Saygı duyuyorum ama söylediklerine kesinlikle katılmıyorum aynı kutuplar doğru birbirini iter ama bu öyle bişey değil buradaki ruh ikizinden kasıt seninle aynı düşünen,aynı zevklere sahip vs. geçinebileceğin kişiliklerdir(ama benimle aynı özelliklerde olmasın diyosan orası ayrı)ayrıca eş ruhunuzdan mutlaka 1 tane olacak diye bişereyde yok zaten,belki senin gibi 400.000 tane insan vardır sen sadece bunlardan birisini kendine çekmiş olacaksın örneğin ben kendi kişiliğimle aynı olduğunu düşğndüğüm hem erkek hemde bayan 30-40 tane insan görmüşümdür şimdiye kadar ama kendi kişiliğimde birisini kendime çekmek istiyomuyum?-hayır super çünkü bu bazı eksik gördüğüm noktalarımdan kaynaklanan bişey o nedenle eğer kişiliğinizin partnerinizle aynı olmasını istiyorsanız ben öneririm telkini ama benim gibi partnerininz kendi kişiliğiniz gibi olmasını istemiyosanız iradenizle ilişkiler kurmanızı öneririm sevgiler...

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla