Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-05-2010, 07:56 PM   #9 (permalink)
ceylan84lum
Üsteğmen

ceylan84lum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 204
313 Mesajinıza toplam 1,423 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceylan84lum has a spectacular aura aboutceylan84lum has a spectacular aura aboutceylan84lum has a spectacular aura about
Standart Cevap: Selamun Aleyküm Ben Cemil

Alıntı:
cemil489 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamun Aleyküm. Adım Cemil Bayram. Üniversite öğrencisiyim ve birçok dersi slayt olarak öğrencilere anlatıyorlar bölümümde. Bazen işkence gibi geliyor sıranın bana gelmesi ve bunalıyorum heyecandan...
Kişigel gelişim setlerine çok değer vermiştim son bir aydır, ve bu site karşıma çıktı...
Siteyi şöyle bir gezdim ve Atakan abi ile Özlem ablanın güzel yorumlarını ve paylaşımlarını gördülçe, bu korkumdan kurtulacağıma %100 emin oldum...

Tekrardan selamlar... Umarım hoşça vakit geçiririz hep beraber...
öncelikle hoşgeldin cemil..ve aleykümselam:))
sanırım eğitim fak.okuyosun ben de eğitim fak. mezunuyum ve ben de slaytlarla kalabalık topluluklara ders anlattım..çok heyecanlanır kızarırdım..okul bitti ama ben hala aynıydım..bu siteyi keşfettikten sonra daha rahat olmaya başladım.şimdi yüksek lisans sunumları var ve ben çok çok azcık kızarıyorum(o da bazen bazen)
faydalı olacaktır emin ol..mutlu paylaşımla8