Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-08-2008, 08:47 PM   #7 (permalink)
tulu
Teğmen

Tesekkür: 0
30 Mesajinıza toplam 136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tulu is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: hem evlenmek istemek hemde evlilikten korkmak?

hahahahaha! nasıl evlenicez bu psikolojiyle sorusuna benden bir cevap EVLENMEYİVERCEZ.hahahahahaha!Evlilik korkum yok, evlenmemek seçimim.Çekemem öyle aile törenlerini, adamın yemeği idi, çamaşırı idi.Çocukluğumdan beri köleleliğe başkaldırmışım.Kalkıp da köle olamam.Hep bunu öğretmeye (burnuma dayamaya) çalıştılar bana.Sen kızsın, yapmak zorundasın.Hadi beee, annelerinin sevgili oğullarını pışpışlayamam.hahahahahahahaha!ha bu konuda da bir saptamam var, öylesine kölelik kavramı ile yetiştiriliyoruz ki, bunlar cebren ve hile ile kanımıza tek tek tohum olarak atılıyor.Kadınlığımızdan nefret ediyoruz.Böylece doğacak olan kızlarımız zaten gözümüzde hepten kaybetmiş oluyor.Oğlanlar ise, onlar özgür.(Tabi bu özgürlük tartışılır.Çölde bir bedevi tek başına ne kadar özgür olabilir.hahahahaha!)Ayrıca bizim bilmediğimiz toleranslara sahipler, o nedenle daha bir oğlana düşkünüz toplum olarak.Bu da gelin kaynana problemlerini doğuruyor.Annesini bana tercih eden o p.....k ile hiçbir ilgisi yok bu düşüncelerimin.hahahahahaha!Hayret bir şey ya, kadın bana nasıl bir çapa atmış bakar mısınız!hahahahahahaha!Tamamen kendi düşüncemmiş gibi anlatıyorum.(Daha bu şekilde neler var zihnimde kimbilir)hahhhahhahaha!
Evlenmeyin kardeşim, zaten dünya büyük bir kıtlağa doğru gidiyor.Su azalıyor, hibrit tohumlar tüm bitkilerin kökünü kuratacak.Sonra da insan sayısını azlatmak için yok yere savaş çıkarıyorlar.Evlenmeyeverin.Barış içinde yaşayalım.Ben seçimimi yaptım.Evlenmeyivercem.hahahahahahahahaha!
tulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla