Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-08-2008, 08:27 PM   #25 (permalink)
Pamukk
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of
Standart Ynt: Redflowers işe girdi yuppiiiiiiiii

canım inşallah redflowers bakalım ben de belki yakında sürpriz yaparım İsteklerim konusunda öğrendiğim birşey var her ne istersem hayırlısını istemem bunun için dua etmem gerektiği , çünkü geçmişte iş ve özel anlamda çok ısrarla bazı şeyleri istemem ve günümün her dakikasını onları düşünerek geçirmem bana ,çevreme çok zarar verdi ,artık dua ederken kendimin ve evrenin en yüksek hayrına diye ediyorum içim daha rahat
Serbest bırakma hakkında söylediklerin bana da moral verdi ben de iş bulacakmıyım ne olacak diye düşünmeyi artık bıraktım kendime söz verdim ,çünkü bunları devamlı düşünmenin bana zarar verdiğini üzdüğünü gördüm
Bu aralar öyle bir koptum ki internete bile çok az giriyorum , dışarıda yürüyüş yapıyorum, deniz kenarında oturuyourz annemlerle, ona yardım ediyorum ,bahçede oturuyouz ,öyle vakit geçiyor kafamı dağıtmaya çalışıyorum ,reikiden sonra kendimi doğaya daha fazla verdim galiba çok seviyorum
Mümin vallahi tatile çık deyince de olmuyo ki arkadasım ,açıkçası bu sene denizi cok aramadım neden bilmem ,ev belki denize yakın oldugundandır ,seyretmek yetiyor galiba :) Güneşte kalamıyorum dokunuyor ama şöyle bir karadeniz veya safranbolu turu olsa ne süper olurdu Sevgilerrrrr
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla