Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-08-2008, 05:05 PM   #7 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Ynt: Telepati - Durugörü... E-Kitap...

Biz genellikle,meyve,rakam,renk vb. gibi şeylerle çalışıyoduk ve gerçekten çok nadir ıska geçiyoduk,biz de çok şaşırmıştık nasıl yapabildiğimize şimdi kuzenimle dniyorum ama sanırım fazla konsantre olamıyo çünkü ben diğer arkadaşımla yaptığım zamanlarda hem ben hem o karaşık verici-alıcı çok uyumlu gerçekleştiriyoduk bence bu çalışmadan partnerizinde biraz işe yatkın olması gerekiyo(ilk zamanlar için) ama ondan sonra profösyonel oldukan sonara zaten partnere gerek kalmıyo bildiğiniz gibi başkalarının düşüncelerini okuyup,veya başlakarına bişeyler söyletebilme imkanmız oluyo wave çok ilgimi çemiştir bu konu herzaman ben daha çok karşımdakilerin acaba benim hakkımda ne düşündüklerini ya da yalan söyleyip söylemediklerini merak ediyorum,biraz da ondan merak sardım onun haricinde ben sınıfta telepati yöntemiyle kopya çekenler bile var diye biliyorum.Yani gerçekten müthiş bişey hayvanlarla ve CANSIZ VARLILARLA bile iletişim kurabiliyosunuz sanırım herkes yapabilir ama önemli olan bizim için en verimli teknikleri bulup çalışmak sanırım super

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla