Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-05-2010, 11:53 AM   #15 (permalink)
aydinsky79
Teğmen

Tesekkür: 1
1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
aydinsky79 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İSTEMEDEN ASTRAL SEYAHAT

valla ben yaşadım öyle bir deneyim anlatıyorum:
Bir gün ailem yan bloktaki komşularımıza misafirliğe gitmişti, ben ise evde kalmış televizyon seyretmeyi tercih etmiştim.Zaman baya ilerlemişti ailem hala gelmemiş benimde iyice uykum gelmişti.Bir an önce gelselerde yatağıma gidip uzansam diyordum kendi kendime.Çünkü evin anahtarını almamışlardı, ben evdeyim diye, nasıl olsa kapıyı ben açacaktım.Aşırı derecede uykum vardı ama onların gelmesini bekleyip öyle yatacaktım çünkü ben yatıpta onlar gelse uykum kaçacaktı bende bunu istemiyordum.Baya direniyordum ha gelecekler ha gelecekler diye yarı uyanık bir şekilde televizyon seyrediyordum.Bu arada çok uykum olduğu için iyice gevşemiştim hiç bir şey düşünmüyordum,tabi anormal bir şekilde odadaki yatağıma gidip uzanmak dışında,sizin anlayacağınız aşırı bir derecede bizimkiler gelip de bir önce yatağıma gitsem diye bir düşüncem vardı.Yani astral seyahatteki gibi yukarı doğru yukseliyormuş gibi değilde yatağıma gitme isteği vardı ama bütün bunlar astral seyahattaki teknikler ile birebir aynıydı ben farkında olmadan bütün bu şartlar kendiliğinden oluşmuştu.En sonunda kendimi kalkmış buldum, tam hatırlamiyorum iki yada üç adım attıktan sonra aniden kendimi uzandığm yerde buldum.Tamam kalkmamda sorun yoktu ama geri geliş bir anda oldu,en azında geri gelişim üç parçadan oluşması lazımdı

1. Yavaş yavaş geriye yani divana doğru gelecektim
2.Yavaşça divanın üzerine oturup,oturuşumla beraber divandan bir ses gelecekti (OTURUŞUMLA BERABER, TEMASTAN DOLAYI)
3.Sonra da yavaşça arkaya doğru uzanacaktım.

Fakat öyle olmadı.Allah'tan posta gazetesindeki o yazıyı hatırladım da, yoksa asrtal bedenimin fiziki bedenimden ayrıldığını anlamiyacaktım.O anda bedenimin üzerinde ne varsa, elbise olarak,aynen bu şekilde kendimi görmüştüm.
aydinsky79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla