Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-08-2008, 08:26 PM   #23 (permalink)
bigci
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: " Hayal Ablamızın Doğum Günü "

Hayatın bu kadar güzel olduğunu anlamamıştım seni tanımadan. önce. Sana binlerce tşk ediyorum. ablam olduuğn için ve beni mutlu ettiğin için iyiki doğdun iyiki varsın hayal ablacıgım … doğum günün kutlu olsun sevgilim seni çok seviyorum. Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! MUTLU YILLAR Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara... mutluluğun nisan yağmurları kadar bol olsun
Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun!

şimdi pasta demi bu kadar yeterr

abla alınma herkez koca koca pastalar gönderiyo
ama bu kadar yeter sana yas geldi tansiyon seker artık yedigin içdigin seylere dikkat etceksin canım ablacıgım dogum günün yanında kutlamak isterdim ama du bakalım
15 -16-17 agustos tarihlerinde izmire gelme ihtimalim var tabiii tosfed sözünü tutarsa gelirken sana guzel bi hediye getirmek isterim iyiki varsın